top of page

Білоцерківський завод "Еталон"

РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА ПО КИЇВСЬКІЙ, ЧЕРКАСЬКІЙ ТА ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ІНФОРМУЄ 

 

Готується до приватизації Державне підприємство «Білоцерківський завод «Еталон».

 

Трохи історії: Білоцерківський завод «Еталон» свого часу спеціалізувався на виробництві інструментів та обладнання для вимірювання, дослідження та навігації й був найбільшим виробником дозиметричної апаратури та приладів.

Створений після аварії на ЧАЄС, завод знаходився під керуванням Державної служби МЧС. На даний час дозиметри не випускаються вже більше десятка років, а вся діяльність заводу зводиться до здачі в оренду приміщень.

 

Хочеться відзначити, що завдяки працівникам, які залишились, вдалося зберегти обладнання  та підтримувати його в робочому стані.

 

Свого часу підприємством цікавились декілька бізнесменів із застосуванням не дуже чесних механізмів відчуження, але підприємство вистояло.  

 

Площа земельної ділянки заводу становить близько 3 га.

До його складу заводу входять: 7 будівель (найбільша споруда - 4-х поверховий адміністративно-виробничий комплекс площею 10 484,20 м2, а також гараж, склад, мийка автомобілів, заправка автомобілів, дві прохідні), загальна площа яких складає: 12 028,50 м2.

 

Крім того, завод «Еталон» як об’єкт приватизації має низку позитивних аспектів:   

▪ Прекрасний стан будівель, естетичний вигляд ззовні.

▪ Зручність локації:

- Відстань від Білої Церкви до столиці України — міста Києва становить 84 км, до аеропорту м. Бориспіль — 120 км, до Одеси – 391 км.

  • Зручний під’їзд до заводу по вулиці Сухоярського.

  • Територія знаходиться під охороною.

  • Має надійне стаціонарне огородження; підведені всі комунікації.  

  • Навпроти знаходиться промислова зона, і як наслідок – жвавий рух.  

 

Таким чином, такі фактори, як близькість до Києва, зручне транспортне сполучення та розвинута інфраструктура поряд надають підприємству значної інвестиційної привабливості.

 

Щиро сподіваємося, що в особі нового власника Державне підприємство «Завод «Еталон» знайде ефективного господаря, який проявить до власності новаторський та стимулюючий підхід, спрямований як на її збереження, так і на втілення самих амбітних планів!

 

Деталі за посиланням:

https://privatization.gov.ua/product/yedynyj-majnovyj-kompleks-derzhavnogo-pidpryyemstva-bilotserkivskyj-zavod-etalon/

bottom of page